Кредит або лізинг? Як краще купити авто?

Якщо ви поставили перед собою завдання придбати автомобіль, але у вас на поточний момент недостатньо коштів, то ви можете виплачувати вартість автомобіля по частинах.

Найбільш часто для цього використовується кредит або лізинг. Вам необхідно вирішити, який з цих фінансових інструментів придбання авто є для вас оптимальним.

Тому правильним рішенням перед покупкою автомобіля є поглиблений аналіз і порівняння умов, які пропонують кредитні та лізингові організації.

Вирішальними факторами є не тільки сума регулярних виплат, а й технічний стан авто, тимчасові витрати, кількість і обсяг документів, перелік різних установ, які треба відвідати.

При цьому сума щомісячних виплат повинна бути такою, щоб не виснажити сімейний бюджет і не ускладнити ведення бізнесу.

Крім того, весь пакет документів найкраще оформити за пару годин в одному офісі і не обтяжувати себе візитами в страхову компанію, банк і до автодилеру.

Що таке кредит і лізинг

Кредит – це тільки гроші під великий відсоток на придбання автомобіля, усіма іншими проблемами займається сам автолюбитель.
Лізингодавець безпосередньо надає автомобіль і надалі надає допомогу в технічних і юридичних питаннях.

Чий автомобіль?

При оформленні лізингу і кредиту автомобіль не є вашою власністю, а належить або банку або лізингової організації. І тільки після повної виплати певної суми автомобіль стане повністю вашим.

Вартість автомобіля

Кредитування найчастіше передбачає покупку абсолютно нового автомобіля, який коштує набагато дорожче авто з невеликим пробігом.

Лізинг – найчастіше автомобіль з невеликим пробігом.

Технічний стан авто

За допомогою кредиту ви купуєте новий необкатаній автомобіля, прямо з заводу. Лізинг пропонує автомобілі, які були в експлуатації нетривалий час, що сприяє виявленню та усуненню будь-яких технічних неполадок. Лізингові автомобілі проходять повне технічне обслуговування перед передачею їх лізингоодержувачу.

Ремонт і технічне супроводження

За кредитом ви самі займаєтеся всіма технічними питаннями по автомобілю.
Лізинг – це не тільки надання автомобіля в користування, а й цілий набір різних послуг, які дозволять вам заощадити час, нерви і гроші. До таких послуг відноситься: сервісний ремонт, відновлення після ДТП, зберігання автомобіля, якщо ви їм не користуєтесь, допомога в підборі запчастин, автохімії та паливно-мастильних матеріалів.

Виплати

При виплаті кредиту вноситься фіксована щомісячна сума за певний чітко обумовлену кількість часу. Лізинг пропонує більш вигідні умови по оплаті і також може бути надана розстрочка або продовження терміну виплат. Крім того, слід врахувати, що початковий внесок по кредиту набагато вище, ніж при лізингу.

Пакет документів

Пакет необхідних документів при лізингу істотно менше, ніж при оформленні кредиту.

Реєстрація та страхування

Реєстрація та страхування автомобіля необхідні як при оформленні кредиту, так і лізингу. Для лізингу обов’язково тільки повне КАСКО і ОСАГО, а при оформленні кредиту потрібні і інші види страховки.

При оформленні кредиту ви самі страхуєте свій автомобіль і на це необхідно мати додатковий грошовий ресурс.

Лізингодавець зацікавлений в більш якісної страховці і допоможе з її вибором. Сума страховки включається вже безпосередньо в платежі.

Що ж вибрати, кредит або лізинг

І кредит і лізинг є добре відомими фінансовими механізмами для поступового придбання автомобіля. У той же час ні кредит ні лізинг не дадуть вам повного відчуття володіння авто але все одно ж набагато приємніше їздити на автомобілі, розуміючи, що він з часом повністю стане вашим.

Як краще купити авто ви повинні вирішити самі.

Контакти
Адреса: м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 1
Офіс працює: ПН-ПТ 10.00 - 17.00; СБ 10.00 - 13.00
передзвоніть мені
Підібрати авто
Контакти
Адреса: м. Одеса, вул. Грушевського, 17А
Офіс працює: ПН-ПТ 10.00 - 17.00; СБ-ВС вихідний
передзвоніть мені
Підібрати авто
Контакти
Адреса: м. Харків, вул. Південнопроектна 4/1
Офіс працює: ПН-ПТ 10.00 - 17.00; СБ 10.00 - 13.00
передзвоніть мені
Підібрати авто
Контакти
Адреса: м. Львів, вул. Єрошенка, 2
Офіс працює: ПН-ПТ 10.00 - 18.00
передзвоніть мені
Підібрати авто
Калькулятор