Про нас

Компанія ID Finance допоможе вам без переплати отримати автомобіль в свою власність. Після першого внеску ви відразу сідайте за кермо автомобіля, який фактично вже є вашим. При цьому немає необхідності роками накопичувати гроші, відкладаючи на тривалий термін здійснення вашої мрії на покупку автомобіля.

НАША ОСНОВНА МЕТА

Наша основна мета – допомогти вибрати і придбати автомобіль, який би влаштовував вас за всіма параметрами, в тому числі і за ціною. Ми дамо кращі рекомендації по вибору автомобіля, технічного обслуговування, його ремонту і підбору необхідних запчастин.

Завдяки нашій технічної підтримки ви зможете комфортно використовувати автомобіль в особистих цілях або для бізнесу, не відволікаючись на вирішення технічних проблем. При необхідності, надаємо допомогу у вирішенні юридичних питань, що виникають під час користування автомобілем.

Наша компанія реалізувала

Наша компанія реалізувала перші автомобілі ще в 2007 році. З цього часу число наших клієнтів значно збільшилася за рахунок позитивних відгуків про нашу роботу і вигідних умов придбання автомобілів.

Незважаючи на глобальне погіршення економічної ситуації за останні роки як в Україні, так і в Світі, ми ведемо успішну економічну діяльність, засновану на колосальному і унікальний досвід роботи. Ми з упевненістю і оптимізмом дивимося в майбутнє. Більшість наших клієнтів це представники бізнесу автоперевезень, які купують авто для використання в якості таксі, маршрутних таксі і для вантажоперевезень.

Крім того, нашими покупцями є люди, які купують авто особисто для себе і своєї сім’ї, для комфортних поїздок по своїх справах, на відпочинок.

Показником успішної та ефективної роботи компанії ID Finance є наявність у нас постійних бізнес партнерів, яких залучають вигідні умови співпраці з нами. Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки якісні і надійні автомобілі як для особистого використання, так і для комплектації власного автопарку. За статистикою 84% клієнтів є нашими постійними замовниками, а 60% клієнтів звертаються до нас за рекомендаціями своїх знайомих і близьких.

Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом на всіх етапах угоди, від допомоги з вибором автомобіля до отримання авто в свою власність.

В даний час компанія ID Finance працює в м.Києві, але ми знаємо, що наші послуги користуються попитом і в інших регіонах України.

Ми поставили перед собою амбітне завдання – відкрити філії нашої компанії по всій Україні.

Звертайтеся до нас – ми на найвигідніших умовах допоможемо здійснити вашу автомобільну мрію!

Контакти
Адреса: м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 1
Офіс працює: ПН-ПТ 10.00 - 17.00; СБ 10.00 - 13.00
передзвоніть мені
Підібрати авто
Контакти
Адреса: м. Одеса, вул. Грушевського, 17А
Офіс працює: ПН-ПТ 10.00 - 17.00; СБ-ВС вихідний
передзвоніть мені
Підібрати авто
Контакти
Адреса: м. Харків, вул. Південнопроектна 4/1
Офіс працює: ПН-ПТ 10.00 - 17.00; СБ 10.00 - 13.00
передзвоніть мені
Підібрати авто
Калькулятор