Що вигідніше: розстрочка, лізинг або кредит?

Безумовно, найкращим варіантом покупки автомобіля є одночасне набуття його за повну вартість.

Але в існуючій економічній ситуації, не у багатьох є вільна сума для придбання гарного сучасного автомобіля.

Отже, вам необхідно вдатися до одного з трьох відомих фінансових механізмів, таких як розстрочка, лізинг або кредит.

У кожного з них є свої переваги і недоліки. Вивчивши їх особливості та відмінності ви можете вибрати найбільш вигідний для вас варіант.

При цьому слід розглянути основні чинники, що впливають на вибір автомобіля: вартість автомобіля і підсумкову суму, в яку він вам обійдеться, суму щомісячних виплат і їх тривалість, вік, пробіг і технічний стан автомобіля, об’єм і кількість документів, витрати вашого особистого часу і інші фактори.

Що таке кредит, лізинг і розстрочка на автомобіль

Кредит – це тільки певна грошова сума під великий відсоток, що надається банком, а автомобіль ви купуєте самі. Лізингова компанія дає вам автомобіль в користування, але в свою власність ви отримуєте його після повної виплати вартості. При оформленні розстрочки ви відразу стаєте повноправним власником автомобіля і поступово погашаєте його вартість.

Чиєю власністю є автомобіль?

При оформленні лізингу і кредиту автомобіль не належить вам, а знаходиться у власності фінансової організації. І тільки після повної виплати обумовленої суми автомобіль стане повністю вашим.

При оформленні розстрочки автомобіль переходить у вашу власність з моменту оформлення договору.

Ціна автомобіля

Як правило, кредит видається на покупку абсолютно нового автомобіля. Ціна на такий автомобіль буде набагато вище авто з невеликим пробігом аналогічного класу, який можна придбати в лізинг або в розстрочку.

Технічний стан автомобіля

За банківським кредитом ви купуєте авто, який ще не був в експлуатації, прямо з конвеєра.

В лізинг і в розстрочку пропонуються автомобілі з невеликим пробігом, за рахунок чого його вузли і агрегати пройшли певну обкатку і притирання. Такі автомобілі проходять технічне обслуговування перед тим, як передати вам їх в експлуатацію.

Технічна підтримка автомобіля

Кредит передбачає тільки гроші на авто, а всіма технічними питаннями ви займаєтеся самі. По лізингу ви отримуєте не тільки автомобіль, але і додаткові послуги у вигляді допомоги з ремонтом, підбором запчастин, надання підмінного авто на період ремонту і інші бонуси. Умови угоди на авто в розстрочку включають ще більший обсяг додаткових бонусів і послуг, що визначаються в договорі.

Виплати за авто

Основною умовою кредиту є фіксована грошова сума протягом декількох років. Навіть при затримці виплати хоча б на один день накладається пеня, або навіть штраф. Лізинг передбачає гнучкі умови оплати, відстрочений платіж, продовження терміну виплат та інші. Розстрочка являє собою регулярну оплату вартості авто без відсотків. Умови оплати по розстрочці ще більш лояльні і враховують зміни у вашому фінансовому становищі.

Перелік документів

Найбільша кількість документів потрібно при оформленні кредиту. Пакет документів при оформленні лізингу та розстрочення набагато менше.

Реєстрація та страхування при різних формах виплат за автомобіль

Незалежно від обраної схеми придбання автомобіля, потрібно його реєстрація і страхування. Для лізингу і розстрочки необхідні КАСКО і поліс ОСАГО. При оформленні кредиту, крім перерахованих вище видів страхування, в обов’язковому порядку потрібні і інші види страховки.

І все ж, що вигідніше: розстрочка, лізинг або кредит?

Очевидно, що з трьох наведених способів придбання автомобіля найбільш вигідним є розстрочка. При оформленні розстрочки ви відразу із задоволенням сідайте за кермо власного автомобіля і можете насолоджуватися їздою.

Контакти
Адреса: м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 1
Офіс працює: ПН-ПТ 10.00 - 17.00; СБ 10.00 - 13.00
передзвоніть мені
Підібрати авто
Контакти
Адреса: м. Одеса, вул. Грушевського, 17А
Офіс працює: ПН-ПТ 10.00 - 17.00; СБ-ВС вихідний
передзвоніть мені
Підібрати авто
Контакти
Адреса: м. Харків, вул. Південнопроектна 4/1
Офіс працює: ПН-ПТ 10.00 - 17.00; СБ 10.00 - 13.00
передзвоніть мені
Підібрати авто
Контакти
Адреса: м. Львів, вул. Єрошенка, 2
Офіс працює: ПН-ПТ 10.00 - 18.00
передзвоніть мені
Підібрати авто
Калькулятор